יום הולדת הישרדות

חגיגה כיפית, מאתגרת ומחשמלת ע”פ הפורמט הטלוויזיוני המוכר, עם נגיעות משימתיות המאפיינות אותנו- ספורט ילדים

סדרת הטלוויזיה הישרדות, כבר רצה שנים על המסך, הסדרה אהודה מאוד על הקהל בארץ. סדרה פופולארית זו, היא כבר הנושא האהוב על ילדים בפעילות של יום הולדת הישרדות בקרב הילדים שאוהבים חוויות עשירות וספורט או משחקים מאתגרים. מדובר על פעילות מדליקה שכל הילדים יאהבו ויום ההולדת של ילדכם יהפוך לנושא מלא חוויות. ילד\ת יום ההולדת, יקבל את פסל החסינות ושרשרת החסינות כבר בתחילת הפעילות ויעבירו אותם בהמשך בין הקבוצות המשתתפות במשחק. יש לציין כי חוגג\ת יום ההולדת, יהיה במרכז התחרות, לאורך כל הפעילות והוא או היא, יהיו ראש השבט ביום הולדת זה שהוא כה מאתגר ומלא עניין.

 

יום הולדת הישרדות – להרגיש באי בודד ולהישאר קרוב לבית…

הילדים יחושו כי הם נמצאים באי והמפעיל, או החברה המפעילה את הילדים, תדאג לתפאורה מתאימה, אשר תקנה בהם תחושה של אי בודד אבל בכל זאת, הם יהיו קרוב לבית. יש לארגן מראש את התכנים שיהיו ביום ההולדת, במיוחד כאשר מדובר על יום הולדת בסגנון הישרדות. המפעילים דואגים לכך שלא יהיה רגע אחד משעמם בכל משך הפעילות וכן, הם דואגים להפסקות שבהן הילדים יוכלו לשתות ולנשנש משהו לפני המשכתם למשימה הבאה. יש לדעת, כי את הילדים מחלקים לשתי קבוצות ומרגע זה ואילך, עד תום המשחק, הקבוצות תהיינה יריבות. ככל שהפעילות תהיה מוחשית יותר, כך הילדים ידברו עליה הרבה.

 

יום הולדת בסגנון הישרדות – יגרום לילדים להיות מרוצים עד הגג

בשל הניצחון וההפסד שכרוכים במשחק יום הולדת הישרדות, הילדים ייהנו, אך יש לדעת כי סגנון זה של פעילות לימי הולדת, יכול להתאים לגילאי 8 ומעלה. יש להתייחס לילדים כאילו הם כבר מבוגרים והם ממש כמו המשתתפים בסדרת הטלוויזיה “הישרדות”. הפעילות נמשכת כשעתיים, כאשר בין הפעילות הכוללת משימות שונות הילדים יעצרו לשתות ולאכול מהכיבוד המוצע להם ביום ההולדת.

יש למצוא מפעילים מנוסים בפעילות של יום הולדת בסגנון הישרדות, כאלה שיש להם שם והמלצות, או שאולי אתם כהורים ליוויתם את הילד ליום הולדת בסגנון זה וממש התרשמתם לטובה מההתעניינות, ההפעלה עצמה שהייתה מתוכננת במיטבה והחלטתם, כי זו היום הולדת הבאה שתחגגו לילדיכם. אחד ממפעילי יום ההולדת בסגנון אתגרי, הינו יואב קיסרי, שהוא מאמן כושר וספורט במקצועו מזה 20 שנה ובעל חברה לפעילויות יום הולדת ייחודיות בסגנון הישרדות, המרוץ למיליון ועוד פעילויות מדליקות לילדים בגילאים השונים.

 

נחלק את הילדים ל-2 “שבטים” . ילדי יום הולדת ישמשו כראש השבט ! המשימות יחולקו למשימות קבוצתיות ואישיות.
כדי להבחין את השבטים זה מזה, נחלק להם בנדנות ,בצבעים שונים.

יום ההולדת ייערך שעתיים ויחולק לשני חלקים בני שעה כל אחד.
בשלב הראשון, לאחר החלוקה לשבטים, יידרשו חברי כל שבט להתמודד במשימות קבוצתיות כגון: משימת הפרס, משימת השכר והעונש, משימת הווטו ועוד.

ילדי יום ההולדת יידרשו לבחור במועצת השבט(נצטרך אתכם, חדים ומוכנים למשימה המאתגרת..)
בשלב השני של התחרות(לאחר ההפסקה), שני השבטים יתאחדו לשבט אחד וההתמודדות הקבוצתית, תהפוך לאישית.

המתמודדים ימשיכו במשימות הבאות, הדומות במהותן למשימות הקבוצתיות.
בתום שלב המשימות ייערך טקס יום הולדת יפה ומרשים עם קונפטי, ברכות וכמובן העוגה.
ארוע של הישרדות בחברת ספורט ילדים מתאים לילדים מגיל 7 ועד 12שנה . הארוע מאתגר ואיכותי, עם מאפיינים של משימות אקסטרים למשימות של שיתוף פעולה. חוויה של שעתיים עבור הילדים שמחולקים ל2 או 3 קבוצות וכל אחת מהן מבצעת משימות בו זמנית . מתאים למסיבת סיום או יום הולדת .

דוגמאות למשחקים: כתב סתרים, / קליעה למטרה/ כדורגל/ מירוץ שקים/ הליכה על חבל/ ועוד.

 

 

 

 

מאמן כושר אישי koshrir.co.il