יום הולדת ספורט ומשחקים

יום הולדת הספורטיבי שלנו כולל שעתיים פעילות עם 2-3 מדריכים, מוזיקה, הגברה והרבה ציוד עשיר, בטיחותי ואיכותי ומיועד לגילאי 4 עד 12.
הפעילות מתחלקת למתחמי פעילות, תחרויות בין הילדים ומשחקי שמשלבים ספורט וחשיבה.

תמיד אתם תוהים מה ניתן לעשות ביום הולדת, כגון הפעלה שתפעיל את הילדים, כזאת שלא תשעמם אותם ותגרום להם לפעילות מאתגרת. בנים למשל אוהבים במיוחד פעילויות ספורטיביות, אך גם חלק גדול מהבנות, אוהבות את מקצוע הספורט והן מתחרות ברמה טובה. אם גם אתם חושבים על הפעלה אנרגטית ליום ההולדת, חישבו על יום הולדת ספורט, אשר תיקח את הפעילות לכמה מתחומי הספורט שיעניינו במיוחד את הילדים. התחרות בין הילדים הינה אהובה במיוחד ולכן, כדאי כי פעילות זו, תבוסס על תחרות ביניהם, מה שיגרום לפעילות להיות מאתגרת במיוחד. הרבה מן ההורים, יעדיפו להוציא את הילדים לפעילות במקומות פתוחים כמו חיק הטבע, אך מומלץ להתייעץ מראש עם המפעיל, כך שיוכל לאשר כי המקום אכן מתאים לפעילות ספורטיבית זו.

 

יום הולדת ספורט עם הישגים ופרסים

יש כמובן לדאוג לפרסים, כאשר חוגגים לילד יום הולדת ספורט. ההורים צריכים לרכוש מספיק הפתעות ויש לקחת בחשבון גם פרסי ניחומים, כך שאף ילד לא ירגיש מקופח. את כל הכללים הללו, מפעיל מקצועי לבטח יודע והוא יכין אתכם ההורים מראש. ניתן לבנות מן מגרש כדורגל ולערוך את התחרויות, כשאר המפעיל מחלק אותם לשתי קבוצות שיתחרו ביניהן. ישנן אטרקציות לימי הולדת שהן יקרות וישנן כאלה שהן במחיר סביר כגון פעילות ספורטיבית עם הרבה אתגר ואנרגיה, מה שלבטח הילדים יאהבו במיוחד. יש להכין את האזור הרצוי ליום ההולדת, כך שאפילו אם היא תיערך באזור פתוח, יהיו קישוטים ומוזיקה, שהיא בהחלט מרכיב חשוב ביום ההולדת.

 

אטרקציה ליום הולדת המבוססת על ספורט – רק באמצעות צוות מוסמך

ההתאמה של פעילויות הספורט שמיועדת לחגיגת יום הולדת, חייבת להיערך נכון באמצעות צוות מקצועי שהוא בעל הסמכה בתחום הספורט. יש לבחור בצוות מיומן שיוכל להתאים את הפעילות הספורטיבית בהתאם לגיל הילדים ושיש לצוות ידע ורקע עשיר באימון קבוצות ספורט תחרותיות וגיבושם. גם רקע של עבודה עם ילדים יתרום רבות להצלחת האירוע. אם אתם סבורים כי רוב ילדי הכיתה של הבן או הבת שחוגגים יום הולדת, אוהבים מאוד ספורט, כדאי כי תתחילו לפחות חודשיים מראש, למצוא את הצוות המתאים שיפעיל את הילדים באופן מקצועי ושכמובן, יהיו לצוות את כל ההסמכות הדרושות, המלצות וחוות דעת חיוביות של מכרים או חברים.

התחנות שלנו כוללות בין היתר: עמדות קליעה למטרה מגוונות, משחקי כדור שונים, מתקני שיווי משקל וקואורדינציה, משחקים של פעם, משחקי דמיון ורצפה ומתחם ונופש פעיל( ג’אגלינג, באולינג, פלטת שמש, העף אותו באוויר ועוד).
אנו שמים דגש על עבודת כוח, קואורדינציה, גמישות וזריזות ועל דינאמיקה קבוצתית בין הילדים.
חשוב לנו שהילדים מאוד ייהנו ויישארו עם טעם של עוד..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מאמן כושר אישי koshrir.co.il