יום הולדת המירוץ למיליון

יום הולדת המירוץ למיליון חוויה מהנה שתיקח את הילדים למגוון משימות גורליות מסביב לעולם, ובכך תעניק לילדכם מסיבת יום הולדת מסעירה ומרגשת עבורו ועבור חבריו. חברת ספורט ילדים, בהנהלת יואב קיסרי מאמן כושר מקצועי לילדים מזה 20 שנה, מתמחה בהפקת ימי הולדת ספורטיביים, ובניהול חוגי כושר גופני לילדים.

חברתנו פועלת בתחום החל משנת 2002, במהלך שנות פעילותינו בתחום הצלחנו לקבץ סביבנו את טובי מדריכי הכושר לילדים ולצעירים, ובכך לשמר בתוך החברה ניסיון וידע מקצועי רב המשולב יחד עם יצירתיות המדרבנת את הילדים לביצוע כושר גופני. בנוסף לכך, ההיכרות שלנו עם עולם התוכן של הילדים סייע לנו ליצור עבורם את עולם הפנטזיה של המירוץ למיליון.

 

הפעילות נמשכת כשעתיים, ובמהלכה יתגלה אליכם מתחם קסום הכולל 15 תחנות פעילות, המייצגות 15 מדינות. בכל תחנה יבצעו הילדים משימה ספורטיבית מאתגרת הקשורה למדינה זו, ויצברו נקודות בדרך לניצחון הגדול. הפעילויות הספורטיביות בכל 15 המדינות מתרחשת במקביל, כך שכל המשתתפים בפעילות מופעלים בו זמנית במשך כל זמן המסיבה.

  • מספר מפעילי תחנות ומדריכי ספורט מקצועיים, הדואגים לכך שהפעילויות יימשכו באופן רציף לאורך כל זמן המסיבה
  • מערכת הגברה ומוזיקה המתאימה לרוח המשחק והמדינות בהן נבקר במהלך הפעילות
  • פרסים לכל הילדים והמשתתפים ומיליון נשיקות וחיבוקים לזוכה הגדול
  • הקמת תפאורה וסביבת ישיבה וכיבוד נעימה לילדים ולהורים, הכוללת מחצלות, שולחנות וכסאות
  • בסיום הפעילות, ורגע לפני שנחזור למדינת ישראל (כי אין כמו בבית), נערוך טקס יום הולדת מדליק בסגנון המירוץ.

הפעילות שלנו מתבססת על היכרות מקדימה עם ילד יום ההולדת, העדפותיו לגבי תפקידים שירצה למלא וחברים קרובים שבהם ירצה להיעזר, ובעיקר חושבים כיצד להפוך את מסיבת יום ההולדת שלו למאושרת ביותר.

יום הולדת המירוץ למיליון הינה הפעלה ייחודית המשלבת בין פעילויות ספורטיביות מהנות לבין תוכן חינוכי, המסייע לילדים להכיר את כדור הארץ, מיקומם של מדינות העולם השונות, היסטוריה מסקרנת ומנהגים המאפיינים את מדינות אלו.

פעילות זו הינה חלק ממערך הפעלות לימי הולדת של חברת ספורט ילדים, מסיבת יום הולדת המירוץ למיליון מיועדת לבני 8 עד 14, יחד עם זאת ולאור ניסיונו בתחום חוגי הספורט לילדים, הפעילות מתאימה גם לימי גיבוש בכל מסגרת של בני גילאים אלו.

היום, סדרת הריאליטי האהודה גם בקרב מבוגרים וגם בקרב ילדים, הפכה להיות גרסת משחק מיוחדת עבור ימי הולדת. בכל הארץ, חוגגים היום את ימי ההולדת בסגנון המרוץ הגדול. רק מדריכים מקצועיים יכולים להפעיל את משחק המרוץ למיליון יום הולדת, כאשר הם מנחים את הילדים במשימות השונות ואירוע יום ההולדת, הופך להיות חווייתי.

 

המירוץ למיליון יום הולדת – הנאה רצופה לילדים

הילדים מתחלקים לקבוצות ומקבלים משימה מיוחדת הכוללת חידה ורמז. על הילדים לפתור את החידה באמצעות שלבים שונים במשחק. הם יקבלו מעטפה שתעביר אותם לשלב הבא של המשחק. בדרך זו, הם ממשיכים לרוץ ממקום למקום עד שהם מגיעים למשימה האחרונה ששם מחכה להם הפתעה גדולה במידה ויצליחו לפתור את כל המשימות. ללא ספק, המירוץ למיליון יום הולדת, הפך להיות עבורם אתגר והנאה ביום ההולדת שלהם או של חבריהם.

 

יום הולדת המירוץ למיליון – ידע ומשחק שיוסיף המון

יש לציין, כי הילד שחוגג את יום הולדת המירוץ למיליון, הוא זה שיקריא ויציג לילדים מה עליהם לעשות במדינה שבה עליהם לבצע את המשימה. כמובן שהמדריכים יסייעו לו, כאשר יעניקו לו הנחיות. לרוב, המפעילים יגיעו לפני תאריך יום ההולדת, כך שיוכלו לברר מה הן העדפותיו ויסייעו לחוגג יום ההולדת להיות במרכז העניינים, כך שיגיע מוכן ובטוח יותר. המפעילים, בעת ההיכרות עם חוגג\ת יום ההולדת, כבר ידעו מראש באילו תפקידים ישמח לקחת חלק ואילו מהם ישמח להעביר לחבריו.

בגלל שהילדים אוהבים פעילות במקום פתוח בחיק הטבע, המירוץ למיליון יום הולדת, תתבצע בשטח פתוח עם הרבה מרחב והילדים יוציאו הרבה אנרגיות וישקיעו מחשבה רבה במשחק שכבש את המדינה.

 

צרו עמנו קשר עוד היום ושמעו פרטים נוספים אודות חווית המירוץ למיליון, הפעלות לימי הולדת אחרות וחוגי כושר גופני לילדים אותם אנו מעבירים. כאשר המוטו שלנו הוא להעניק לילדים את הכבוד, הסובלנות והמוטיבציה לקיים אורח חיים בריא החל מגיל צעיר.
חברת ספורט ילדים משלבת בין פעילות ספורטיבית ושיפור הכושר הגופני, לבין משחקים מהנים ויצירתיים המשולבים עם מדריכים וציוד מקצועי המאפשר לנו ליצור עבורכם את מסיבת יום ההולדת האיכותית והמהנה ביותר שיש!

 

מאמן כושר אישי koshrir.co.il