השכרת ציוד ליום הולדת לחוויה אתגרית יוצאת מן הכלל

אם אתם מתכננים יום הולדת לבת או לבן, קחו בחשבון כי הדרישות של הילדים הן גבוהות יותר. ככל שתהיינה יותר אטרקציות כך הילדים ייהנו יותר. היום ישנם חברות רבות העוסקות בהשכרת ציוד ליום הולדת, תוכלו להתעניין לגבי הציוד והמתקנים השונים שתוכלו להשתמש ביום ההולדת שיגרום לתעסוקה וכייף בקרב הילדים. במקום לרכוש מתקנים יקרים שישכבו בבית לבסוף, אבן שאין לה הופכין, כדאי כי תשכירו את הציוד הדרוש שלכם, פעם בשנה כאשר אתם חוגגים לילדיכם יום הולדת עם ילדי הכיתה.

עד לפני כמה שנים, האפשרויות שעמדו בפנינו היו מצומצמות ואילו היום, ניתן יהיה למצוא מתקנים וציוד מ א’-ת’ שיתאים לחגיגת יום הולדת מרשימה ומוצלחת. השכרת ציוד להפעלות הינה אופציה שכולם בוחרים בה. ישנן חברות הפעלות לילדים, המגיעות עם הציוד ויש כאלה שניתן לשכור במחיר סביר. תוכלו לחסוך כאב ראש, כאשר החברה שולחת את הציוד ומחזירה אותו וכן, תיתן לכם הוראות הפעלה לגבי הציוד.

 

השכרת ציוד ליום הולדת תגרום לחגיגה של ילדכם לאטרקציה משתלמת

כאשר אנו שוכרים ציוד למי הולדת, אנו מעוניינים כי הציוד יהיה כמה שיותר איכותי. כדאי לוודא, כי הציוד יחזיק מעמד ולא תהיה בעיה לקיים את מסיבת יום ההולדת. זה הדבר המרכזי והחשוב שעלינו לשים לב, בעת השכרת ציוד ליום הולדת. החברה שתשכיר לכם את הציוד, תשאל אתכם שאלות, כגון איזה סוג יום הולדת ברצונכם לערוך, אם הוא בעל קונספט מסוים,  גילם של הילדים וכדומה, כך שתוכל להתאים עבורכם את הציוד הדרוש והמתאים ביותר.

גם תחנות ורעיונות לימי הולדת בסגנון קונספט כמו יום הולדת בסגנון הישרדות, תוכלו למצוא בחברות שמחזיקות בציוד מתקדם והחברה מעודכנת היטב בכל סוגי הקונספט וההפעלות השונות בימי הולדת. ישנם מתקנים שיש צורך באספקת חשמל רציפה וחלקם דורשים גנראטור, אם החלטתם לערוך את יום ההולדת במקום פתוח.

 

ציוד בהפעלה של ימי ספורט לילדים

לא רק ימי הולדת דורשים ציוד ייעודי, כי אם גם ציוד של יום ספורט לילדים כאשר קיימות תחנות שונות והפעלה רבה של כמה שעות שבהם הילדים מוציאים אנרגיה ומתחרים בין הקבוצות. גם בתי ספר וקייטנות משתמשות בחברות המשכירות ציוד המיועד להפקות ימי ספורט. לרוב מי שמפעיל את ימי הספורט הם מדריכים מוסמכים לכושר שכבר עובדים שנים עם ילדים.

בשל הרוח של ימי הספורט, ישנו קונספט האהוב על הבנים והבנות כאחד, כאשר מדובר על יום הולדת והכוונה היא אל יום הולדת ספורט, כאשר בקונספט מזוג זה, יש לשכור לא רק ציוד, כי אם מפעילים מומחים שינחו את יום ההולדת, יעניקו משימות שונות לילדים הקשורות בכושר גופני, משחקים נושאי פרסים ועוד. מומלץ כי תשכרו חברת הפעלה שהיא בעלת ניסיון של שנים ותוכל לסייע לכם יחד עם בעל השמחה, למצוא את הקונספט שיתאים לו ולחבריו לכיתה.

 

תכנון נכון של יום הולדת

היום, לא ניתן בהפרש של כמה ימים לערוך יום הולדת לילדים. מדובר כאמור על הפקה ממש, במיוחד כאשר מדובר על קונספט מסוים. הילדים כאמור אוהבים תכניות ריאליטי שיש בהן אקשן ולכן הם ילכו יותר על תכניות אלה, כמו המירוץ למיליון יום הולדת. יום הולדת מסוג זה, מצריכה התארגנות נכונה ויש לשלב את חוגג\ת יום ההולדת במשימות השונות שהוא או היא ינחו אותן.

בחירה נכונה לפחות כשבועיים שלושה מראש, של חברה המתמחה בהפעלות וציוד לימי הולדת, היא השלב הראשון לתכנון יעיל ומוצלח. חברת ספורט ילדים בהנהלת יואב קיסרי, הינה אחת החברות הוותיקות והמקצועיות בשוק זה. לחברה צוות מיומן8 ומקצועי שהוא בעל הסמכה בספורט וכן יואב עצמו, הינו מדריך כושר בכיר שעוסק במקצוע מזה 20 שנה. בחירה של חברה שיש לה כל כך הרבה שנות ניסיון, ציוד מתקדם ורעיונות למכביר הינה בחירה נכונה לכל הדעות.

מאמן כושר אישי koshrir.co.il