תחרות נפלאה ושילוב משחקים מאתגרים ע”י יום הולדת ספורט לילדים

יום הולדת ספורט לילדים מלא בחווית בלתי נשכחות - יואב קיסרי

כל הורה מכיר, כי מגיע הרגע שצריך להחליט על חגיגת יום הולדת של הבן או הבת. הילדים לא מסתפקים כבר בליצן או קוסם. היום המקוריות היא זו שחשובה, כך שבהחלט ניתן לקחת בחשבון יום הולדת בסגנון של יום הולדת ספורט לילדים. מפעילי ימי הולדת המתמחים במקצועות הספורט והם אף בעלי הסמכה, מציעים פעילויות ספורטיביות שתתאמנה לגילם של הילדים. מדובר על יום הולדת מוצלח שמשלב פעילות של ספורט אתגרי, משחקים ופעילויות משעשעות ולילדים לא יהיה רגע אחד משעמם.

חברים לכיתה של חוגג יום ההולדת, ישמחו לדעת כי יום ההולדת של חברם, יהיה בקונספט של יום הולדת ספורט. ניתן למצוא בין הפעילויות השונות, מרוצי שליחים, משחקי חברה המשלבים תרגילי כושר, אירובי עם המון מוסיקה מקפיצה ועוד פעילויות מגוונות שהילדים מאוד יאהבו. החוכמה היא לגוון בפעילות זו, אשר אורכת בין שעתיים לשלוש שעות.

 

יום הולדת ספורט לילדים עם הרבה אדרנלין

אתם מודעים לעובדה, כי רוב הילדים אוהבים להוציא הרבה אנרגיה, כך שהשילוב של תחרות ספורטיבית כמו בהשראת תכניות ריאליטי ידועות שכולנו מכורים להן. ניתן לבחור פעילות כמו המירוץ למיליון יום הולדת, שיהיה מעניין ומאתגר עבור הילדים שמעורים היטב בתכני ולבטח מכירים את רוב חוקי המשחק. הפעילות נעשית ללא המתנה, בכול מאורגן בקפידה והילדים מתחלקים לקבוצות. יש לדעת כי פעילות ספורטיבית בימי הולדת, מתאימה לילדים מגיל 8 ומעלה, כך שיוכלו לעמוד באתגרים הספורטיביים שמציבים להם צוות המארגנים שהם בעלי הסמכה בתחום הספורט.

ילדים כאמור אוהבים את הקונספט של סדרות הריאליטי המוכרות ולכן, ניתן לבחור גם יום הולדת הישרדות שלבטח כל הילדים יאהבו. האמת היא שהילדים אוהבים לפרוק אנרגיות בדרכים שבהן יוכלו לפתח גם את התפישה המחשבתית שלהם. משחק עם חוקים ברורים כגון עשה ואל תעשה, יעניין אותם יותר ויגרום להם לאתגר כגון: דרך פעולה, התמודדות מול מצבים ועבודת צוות פורה, מה שיחזק ביניהם גם את הקשר החברתי. ההמלצה של חברות העוסקות בפעילויות מאתגרות של ימי הולדת, הינה להפעיל את הילדים בפעילויות מאתגרות וספורטיביות מגיל 8 ואילך.

 

יום הולדת וגיבוש ברוח הספורט

ממש כשם שילדים אוהבים פעולות בבית ספרם כגון יום ספורט לילדים, כאשר הם חוזרים לביתם מלאי חברות, כך גם בהפעלות ימי הולדת ברוח הספורט. גילאים מסוימים מתאימים להפעלות אלה, היות וילדים מגיל 8, כבר יכולים להתמודד עם אכזבה, במידה והקבוצה שלהם הפסידה באחת מהפעילויות, היכולות המוטוריות שלהם מגיל 8, מדהימה והתפישה המחשבתית שלהם תתפתח מכל מגבלה . כאשר הילדים נמצאים באתגרים מדליקים, הם מגובשים, נהנים וחוזרים מיום מלא חוויות.

כאשר חברות המפעילות ילדים לימי הולדת על קונספט כגון משחקי ספורט, משחקי הישרדות וכדומה, הם לעולם אינם שוכחים את חוגג יום ההולדת ונותנים לו אך להנחות חלק מהפעילויות, כך שירגיש שכל הפעילות המגבשת הזאת, למעשה נעשתה עבורו. חברות רבות המפעילות את ילדי יום ההולדת, מספקות אף השכרת ציוד להפעלות, כך שניתן יהיה לשלב מתקנים שונים שניתן להפעיל באמצעותם את הילדים, כך שאף קטע ביום ההולדת לא יהיה משעמם. התכנון הינו הא’ ב’ של יום ההולדת ולכן, יום הולדת שמתוכננת היטב, תהיה מאוד מוצלחת.

 

למצוא את החברה האידיאלית להפעלת ילדים ביום הולדת

כאשר אתם בוחרים חברה שתבצע עבורכם יום הולדת ספורט לילדים יש לבחור את הטובה מבין כולן, כזאת שיש לה ניסיון של שנים, הסמכות ורקע עשיר. יש למצוא המלצות ואף להיות נוכח באחד מימי ההולדת המאתגרים באמצעות פעילויות שונות, כמו שקורה תמיד, כאשר ילדים מוזמנים לימי הולדת ומתלהבים מההפעלה והקונספט ומבקשים מהוריהם להזמין את אותה החברה ליום ההולדת הקרוב שלהם.

אחת מהחברות המוכרות הינה ספורט ילדים בהנהלתו של יואב קיסרי . יואב, הינו מאמן כושר ומדריך ספורט למעלה מ-20 שנה והוא עוסק 15 שנה בהפעלת ימי הולדת לילדים ברוח הספורט והאתגרים השונים שמעניקים לילדים הרבה עניין.

מאמן כושר אישי koshrir.co.il